VIDEOS

Katy Perry na Starkey Foundation's Annual Gala 2015!

10. srpna 2015 v 13:45 | Eliss

Katy Perry se objevila na akci Starkey Foundation's Annual Gala, kde vystupovala před bývalými prezidenty Georgem Bushem a Billem Clintonem. Akce se konala 26. července 2015 a Katy na ní vystoupila s písněmi jako je ROAR, Firework nebo Part Of Me. S bývalími prezidenty se i vyfotila. Akce se konala na podporu boje proti celosvětové pohlavní nemoci AIDS.

Katy Perry se objevila ve videoklipu Madonny!

27. června 2015 v 16:22 | Eliss

18. června 2015 vyšel na YouTube nový klip americké zpěvačky Madonny. Jak se slibovalo ve videoklipu se krom ní objevila Nicki Minaj, Miley Cyrus, Rita Ora a dokonce i naše Katy Perry a další! Klip díky takovému obsazení má během týdne už přes 20 milionů shlédnutí, což se u Madonny moc často nevidí. Katy je jinak s Madonnou v dobrém vztahu a na veřejných akcích spolu mají i pár selfies.

Nová reklama pro nový parfém MAD potion!

27. června 2015 v 16:18 | Eliss

Katy na svém Twitteru sdílela novou reklamu na její nový parfém MAD potion! Voňavka by měla být v prodeji už tento podzim. K voňavce bude k dostání i showe gel a tělové mléko. MAD potion by měla vonět po vanilce a květinách. Těšíte se a koupíte si ji? :)

Asia Sneak Peak - Video z Asijské části tour!

28. dubna 2015 v 14:04 | Eliss

Objevilo se 5 minutové video, ve kterém jsou sestříhané písně jako Roar, Part Of Me a Wide Awake. Video je v HD rozlišení a snímané profesionální kamerou. Katy Perry má pro asijskou část The Prismatic World Tour nový kostým. Je poněkud pozměněný, než ten pro předchozí vystoupení.

VIDEOS FROM SHOW IN SHANGHAI! - PRISMATIC TOUR

23. dubna 2015 v 21:36 | Eliss
Katy Perry nedávno vystoupila v Shanghaii. Show byla jako vždy velkolepá a několi fanoušků si odneslo i společné fotky s Katy Perry. Taky se objevila spousta videí z koncertu na YouTube. Přináším vám některé z nich! :)

PRISMATIC TOUR PEACOCK INTERLUDE BACKDROP - VIDEO

7. dubna 2015 v 15:08 | Eliss

Na YouTube se konečně dostal klip, který je jakousi mezi-přestávkou mezi částmi show. Miluju tenhle klip, je tak šílený a zároveň sexy! Katy se nachází v jakési odzvučené komoře pro blázny kde skáče s množstvím různých barev!

UNDERCOVER WITH KATY PERRY! - VIDEO BY COVERGIRL

5. dubna 2015 v 13:15 | Eliss

Kosmetická značka CoverGirl, s kterou Katy Perry spolupracuje vydala video ze zákulisí The Prismatic World Tour. Na videu můžete vidět, jak se Katy líčí na své každodenní vystoupení s produkty od této značky!

KATY PERRY'S PWT MOVIE - ONLINE ON YOUTUBE!

30. března 2015 v 23:06 | Eliss

Bohužel PWT Movie byl krátce po vydání na Uložto.cz smazán ale naštěstí už dnes na YouTube nahrál někdo celou verzi. Shlédnout ho můžete v HQ kvalitě! :)

KATY'S Q&A INTERVIEW AFTER PWT MOVIE!

30. března 2015 v 19:17 | Eliss

Podívejte se na Q&A rozhovor s Katy, na který odpovídala během večera premiéry filmu o její PWT tour!

KATY PERRY'S PWT MOVIE - DOWNLOAD!

29. března 2015 v 18:30 | Eliss

Na serveru Uložto.cz je už nyní ke stažení celá verze The Prismatic World Tour Movie! Který měl premiéru včera na YouTube a na americkém kanálu EPIX. Soubor je dost velký a tak se vám nejspíš stáhne během delší doby ale to čekání určitě stojí za to! ;)

Download

KATY PERRY'S PWT MOVIE VIDEOS!

29. března 2015 v 11:26 | Eliss
Jak už jsem zmiňovala, Katy měla včera premiéru filmu The Prismatic World Tour na kanálu EPIX a na YouTube. Přináším vám nějaké útržky v HD rozlišení z YouTube :) Ještě pohledám celou verzi filmu!


KATY PERRY IN AMSTERDAM - HD VIDEO: WIDE AWAKE

20. března 2015 v 17:04 | Eliss

The Prismatic World Tour nedávno zastavilo i v Amsterdamu, v Nizozemsku. Tady je video jedné z písniček :) Je ve velice dobré kvalitě a Katy má opravdu krásný kostým!

NEW TEASER OF THE PWT MOVIE!

14. března 2015 v 12:53 | Eliss

Objevila se druhá, nová upoutávka na film o The Prismatic World Tour, který bude vysílat americká televize EPIX. A to 28. března ve 20:00!

CHARLI XCX - THE PRISMATIC WORLD TOUR VIDEO

3. března 2015 v 16:39 | Eliss

Možná to někteří víte, někteří ještě ne. Charli XCX se stala předskokankou Katy Perry. Tady je video z jejího vystoupení :) Charli mám moc ráda, a je super že si ji Katy vybrala zrovna jako předskokanku své show! :)

KATY'S INTERVIEW FOR RTL LATE NIGHT!

3. března 2015 v 16:11 | Eliss

Katy nedávno poskytla rozhovor jedné z předních neměckých televizí RTL, rozhovor o své současné Prismatic tour. Můžete se na něj podívat ZDE :)

CZECH INTERVIEWS WITH KATY PERRY AND CHARLI XCX!

28. února 2015 v 21:54 | Eliss

Během zastávky v Praze s Prismatic turné novináři udělali rozhovory s úžasnou předskokankou Charli XCX. Na prvním je Charli v rozhovoru pro rádio Evropa 2. A na druhém je Katy, jak mluví česky přímo na turné :)

TERI BLITZEN MEET KATY PERRY!

28. února 2015 v 21:24 | Eliss

I známá česká YouTuberka Teri Blitzen, která má přes 100k odběratelů, natočila video o přípravě na koncert Katy Perry v Praze. Dokonce nafotila kosmetický photoshoot s Katynou voňavkou pro magazín Cosmopolitan a získala Meet & Greet s Katy! Přikládám videa: první, které se skládá hlavně z přípravy na koncert ale na konci uvidíte fotku Teri a Katy, na druhém je celý photoshooting pro Cosmopolitan. Moc jí to přeju a trošku i závidím! Muselo to být úžasné :)

KATY PERRY - INTERVIEW FOR LOS 40 PRINCIPALES

19. února 2015 v 20:01 | Eliss

Katy asi před 3 dny, když byla v Barceloně, poskytla jednomu reportétovi z webu Los 40 Principales rozhovor. Řekla že má ráda Barcelonské fanoušky a že v Barceloně je to romantické :) Kliknutím na obrázek, se vám video zobrazí.

KATY ON THE RED CARPET - GRAMMY 2015

11. února 2015 v 20:28 | Eliss

Katy se nedávno účastnila známých cen Grammy a tak vám přináším video z červeného koberce této akce. Katy se objeví ve videu v čase 1:37. Moc jí to sluší jako vždy :) Video je z pořadu The Ellen Show.

KATY PERRY - BY THE GRACE OF GOD (AUDIO)

7. února 2015 v 19:55 | Eliss

Nedávno se na Katyným VEVO účtu objevilo audio písničky z jejího posledního alba PRISM. Stává se dalším singlem PRISM éry a už toto pondělí s ním vystoupí Katy na předávání cen Grammy! Tuhle písničku mám jinak moc ráda :) Jsem ráda že jí Katy vybrala jako další singl.

KATY PERRY ON COVERGIRL COMMERCIAL #2

5. února 2015 v 17:35 | Eliss

Katy se objevila v další reklamě kosmetické značky CoverGirl! Reklama je krásná :)

SUPER BOWL SHOWS BEFORE KATY PERRY

27. ledna 2015 v 12:38 | Eliss
Připravila jsem pro vás pár záznamů, jednoho z nejsledovanějších amerických pořadů, Super Bowl Halftime Show. Na této události měli čest vystoupit postupně Michael Jakson, Bruno Mars, Madonna, Beyonce, Red Hot Chili Peppers a další megahvězdy. Nyní má tu čest i Katy s Lenny Kravitzem, tento rok už za několik dní! Pro představu jak bude vystoupení vypadat a kde se bude odehrávat, vám sem přidávám nějaká videa:) Mě osobně se líbila nejvíce show od Madonny.

KATY PERRY - FANCOVERS

26. ledna 2015 v 21:22 | Eliss
Připravila jsem vám článek s videi těch nejpopulárnějších coverů (přezpívaných písniček) naší Katy. Některé jsou opravdu povedené! Dnes bohužel o Katy jinak nic nového není.

THE PRISMATIC WORLD TOUR - AUSTRALIAN HIGHLIGHTS

21. ledna 2015 v 12:55 | Eliss

Objevilo se highlights z Austrálie o The Prismatic World Tour! :)

KATY PERRY AND JJ WATT FOR ESPN - BEHIND THE SCENES

21. ledna 2015 v 12:48 | Eliss

Objevilo se i video jak byl společný photoshoot nafocen. Katy a Wattovi to moc sluší:)!
 
 

Reklama