NEWS

Katy přidala další dva koncerty TPWT!

10. srpna 2015 v 14:07 | Eliss

Katy přidala další dva koncerty ke své celosvětově úspěšné tour a to 15. října v Panamě a 18. října v San Jose na Costo Rice. Celkově Prismatic World Tour čítá již neuvěřitelných 151 zastávek! Nadcházející koncert se bude konat 22. září v Limě, v Peru! Katy už se zastavila i u nás a to 23. února 2015! Řekla bych, že Prismatic World Tour je jedna z nejlepších ér Katy Perry. Navíc má skvělou předskokanku, Charli XCX.

Katy Perry bude mít svou mobilní hru!

10. srpna 2015 v 13:37 | Eliss

Objevila se informace, že Katy Perry bude mít svou vlastní hru mobilní telefony. Měla být vyjít koncem tohoto roku nebo začátkem příštího. Hra by měla být vytvořená vývojářskou společností Glu Mobile. Už v minulosti vyšla například verze známé hry Sims s Katy Perry! Těšíte se?

Dark Horse překonal 1 miliardu shlédnutí!

27. června 2015 v 16:13 | Eliss

Je to opravdu úžasná zpráva! Videoklip k písni Dark Horse, z posledního alba PRISM překonal 1 miliardu shlédnutí! Takové číslo se nepodaří každému a jsem na Katy Perry moc pyšná. Tenhle klip je můj oblíbený a určitě si takový počet shlédnutí zaslouží!

Kanál Katy Perry na VEVO dosáhl 16 milionů followers!

7. června 2015 v 18:11 | Eliss

Katy Perry nedávno dosáhla 16 milionů odběratelů na YouTube/VEVO, tím pádem je nyní 5. nejvíce sledovaným kanálem. Gratuluji, je to skvělé číslo a Katyny videoklipy si to zaslouží!

Katy Perry je 2. nejpřehrávanější umělkyní na Spotify!

7. června 2015 v 18:03 | Eliss

ROAR je druhým songem na Spotify, který přesáhl hranici 200 milionů přehrání! Sama Katy je celkově druhou (po Rihanně) nejpřehrávanější umělkyní na Spotify! Spotify je hudební služba, která vznikla v říjnu roku 2008 ve Švédsku a nabízí streamování hudby od vybraných vydavatelství jako jsou Sony, EMI, Warner Music Group a Universal. Je možné si ji stáhnout jako mobilní aplikaci, která po nějaké době placená. Je na ní mnoho alb od nespočtu umělců a umělkyň!

Alba PRISM se prodaly už 4 miliony kopií!

7. června 2015 v 17:57 | Eliss

PRISM je čtvrté studiové album zpěvačky Katy Perry. Bylo vydáno 21. října 2013 ve vydavatelství Universal Music, žánr je především pop, ale obsahuje i prvky R&B. Jsou na něm hity jako Roar, Dark Horse, Birthday nebo This Is How We Do. Album má i svoje vlastní celosvětové turné, které bude pokračovat už v září 2015! Nedávno se potvrdila informace, že tohoto alba se prodalo celosvětově už 4 miliony kopií! Gratuluji, je to jedno z nejlepších alb 2013!

Katy Perry se objeví ve videoklipu Madonny!

7. června 2015 v 17:53 | Eliss

V novém videoklipu Madonny - Bitch I'm Madonna ft. Nicki Minaj by se měla objevit i naše Katy a další celebrity jako Beyoncé, Rita Ora či Miley Cyrus. Video k 'Bitch I'm Madonna' by mělo mít premiéru nejpozději kolem 16. června a na Tidal o něco dřív. Spekuluje se, že by mohl sledovaností během 24 hodin překonat nedávno vydaný hit Bad Blood od Taylor Swift. Píseň pochází z posledního alba Madonny Rebel Heart a bude 3. písní, která bude mít i svůj videoklip. Rozhodně se máme na co těšit!

Katy Perry vystoupí na Starkey Gala!

7. června 2015 v 17:47 | Eliss

Katy vystoupí 26. července 2015 jako hlavní hvězda večera na Starkey Gala. Jedná se o charitativní akci nadace Starkeay Heading Foundation, která pomáhá s bojem proti AIDS. Nemoc AIDS byla poprvé zaznamenána v roce 1981 a od té doby se jí nakazily desítky milionů lidí, nejhůře postižené jsou některé africké státy.

Last Friday Night brzy překoná 500 milionů shlédnutí!

29. května 2015 v 14:26 | Eliss

Už zbývá necelých 8 milionů k překoná hranice 500 milionů shlédnutí klipu Last Friday Night, z roku 2011! Tak mu pomozte, pokud jste ho ještě neviděli. Song pochází z alba Teenage Dream a získal cenu MTV Video Music Award za nejlepší popový videoklip a Teen Choice Award za píseň léta.

Katy vydá na podzim novou voňavku!

29. května 2015 v 14:21 | Eliss

Už tento podzim nás čeká překvapení v podobě nové voňavky Katy Perry! Je to už 3. v pořadí a dostala název Mad Potion. Bude k dostaní v 15 ml nebo v 30 ml. V balení si můžete dokoupit i deodorant, sprchový gel a mléko. Tady jsou předběžné fotografie výrobku!

Prismatic film bude streamován na Netflixu!

25. května 2015 v 18:04 | Eliss

The Prismatic World Tour film bude možné sledovat na "Amazon Prime Instant Video Movie" a na Netflixu 26. června 2015! Netflix je americký poskytovatel streamovaných médií na vyžádání pro diváky v Severní a části Jižní Ameriky, Karibiku a v části Evropy. Film už byl odvysílán i na americké stanici EPIX a je už i možné ho stáhnout na internetu. Ale kdo o vysílání přišel nebo nechce stahovat na černo, tak si může počkat na online vysílání na těchto stránkách.

Katy Perry slaví krásná čísla na Twitteru i na Instagramu!

25. května 2015 v 17:59 | Eliss

Katy Perry je jedna z nejsledovanějších osobností na tomto světě, co se týče sociálních sítí. Na Twitteru nedávno přesáhla krásné velké číslo 70 milionů followers a na Instagramu 20 milionů followers! Jsou to fantastická čísla, gratuluji.

Na Broadwayi se bude oslavovat práce Katy Perry a Lady Gaga!

20. května 2015 v 10:49 | Eliss

Dnes bylo oznámeno, že v rámci divadelního programu Broadway Loves budou uvedena dvě speciální vystoupení, která budou věnována zpěvačkám Katy Perry a Lady Gaga. Vystoupení se budou konat 13. 7. a 27. 7. 2015. S obdobným nápadem před časem přišli tvůrci seriálového hitu "Glee", kteří celou jednu epizodu "A Katy OR A Gaga" postavili na písních Katy Perry a Lady Gaga, a také využili podobné kostýmy a rekvizity, které obě zpěvačky vystihovaly. Série vystoupení, která se budou konat v 54 Below na Manhattanu, nabídne ty největší hity a fanoušky oblíbené songy obou zpěvaček. Vybrané skladby zazpívají ti nejlepší účinkující Broawaye.

Show Broadway Loves Katy Perry bude režírovat Benjamin Rauhala a zahraje si v ní a zazpívá více než 15 herců, kteří zářili například v Newsies, Spring Awakening, Wicked, Godspell, nebo The Book Of Mormon. Účinkující budou zpívat například hity "Firework," "Last Friday Night," "Roar", nebo "Waking Up In Vegas."

V případě Lady Gaga bude program Broadway Loves Lady Gaga. Bude ho režírovat Philip Romano a klasické hity, jako je "Telephone," "Poker Face" nebo "Paparazzi," zazpívají účinkující z úspěšných muzikálů Wicked, Hairspray, Matilda The Musical a Heathers. Show s písněmi Lady Gaga se odehraje 27. července 2015.

Zdroj: Ladygaga.blog.cz

Katy Perry a Billboard: Písně léta 2008 a 2010!

19. května 2015 v 12:02 | Eliss
california gurls #katy perry #california girls #teenage dream #gif # ...

Známý magazín Billboard jmenoval dvě písně Katy Perry jako Písně léta! Konkrétně I Kissed The Girl za rok 2008 a California Gurls za rok 2010! První singl z alba, "California Girls", byl vydán na 7. května 2010 se kterým jí vypomohl kalifornský rapper Snoop Dogg. Píseň se vyšplhala na vrchol v Austrálii, Kanadě, Irsku, Novém Zélandu, Velké Británii a USA. Gratuluji, tyto hity si to zaslouží.

Pomozte Datk Horse k jedné MILIARDĚ!

19. května 2015 v 11:57 | Eliss

Nejúspěšnějšímu klipu historie kariéry Katy Perry zbývá už jen necelých 25 milionů k dosažení 1 MILIARDY shlédnutí! Pomozte jí překonat rekord, stejně jako se to podařilo korejskému zpěvákovi PSY nebo Justinu Bieberovi! Je to jen na nás, KatyCats! Já osobně jsem si jistá, že se nám to podaří. Dark Horse si to zaslouží.

Nové PROMO fotografie pro Toyota!

19. května 2015 v 11:54 | Eliss

Katy Perry nedávno udělala reklamu v televizi i na plakátech automobilové firmě Toyota. Objevily se dvě nové fotografie z těchto reklam! Katy to moc sluší :) Toyota je japonská automobilka, založená v roce 1933. Je největším výrobcem automobilů na světě a a vyrábí jak osobní automobily, tak dodávky, nákladní auta, motory, autobusy, roboty a jiné. Je to zároveň osmá největší společnost světa.

Nominace na ceny CMT Music Awards pro Roar!

16. května 2015 v 14:25 | Eliss

Katy Perry s Kacey Musgraves jsou letos nominovány na cenách CMT Music Awards v kategorii "CMT Performance of the Year" za vystoupení s Roar v CMT Crossroads. Ceny se uskuteční 10. června!

Katy Perry získala 2x platinum v Thajsku!

16. května 2015 v 14:21 | Eliss

Je to tak! Katy Perry získala další 2x platinové ocenění a to v Thajsku, za její poslední album PRISM. Gratuluji!

Katy Perry získala další platinum na Filipínách!

15. května 2015 v 17:52 | Eliss

Katy získala 4 platinová ocenění za její poslední album PRISM, kterého se prodalo na Filipínách více jak 600 000 kopií! Gratuluji. Je to úžasné číslo a rozhodně to Katy přeji. Určitě pár ocenění ještě po světě posbírá!

Nová píseň od Katy Perry, Lady Gaga a Madonny?!

9. května 2015 v 12:36 | Eliss

V pondělí v noci se v New Yorku konala velká módní událost MET Gala, kterou si každoročně nenechá ujít obrovské množství těch největších hvězd. Po hlavní ceremonii se již tradičně koná afterparty, kde se hvězdy sejdou, společně zapaří a nechají se společně vyfotit jak médii, tak i profesionálními fotografy. Nejvíce letos svět "šokovaly" zpěvačky Lady Gaga, Madonna a Katy Perry, které se k sobě výjimečně měly, když společně pózovaly fotografům. Už roky média probírají jejich "souboje" a údajnou nenávist, kterou k sobě navzájem chovají. Po pondělní noci a několika prohlášení ze stran samotných zpěvaček je však jasné, že nenávistný přístup si celý vymyslela média.

Po pondělní noci, po které zůstaly tisíce fotografií, včetně té, na jsou níž jsou Gaga, Katy a Madonna zachyceny v objeví, se objevily drby o tom, že tyto tři dámy, které patří mezi to nejvýraznější, co současná hudební scéna nabízí, chystají společný singl (klidně bychom to mohli zrovna nazvat hitem, protože nic jiného by z takového spojení vzniknout nemohlo, už jen díky případné podpoře jejích velmi početných fanbases). Gaga, Katy i Madonna umístily společnou fotku na svůj Instagram a i každý připsala něco jiného, tak vcelku se prý doplňovaly, protože věty, které napsala Madonna a Gaga už jednou zveřejněny byly, a to na LittleMonsters.com, sociální síti Lady Gaga, kde se objevil kousek rýmu, který obsahoval výrazy "Girls night out, Kissing the Ring" a "Breaking hearts".

  • Gaga před časem zveřejnila post, ve kterém napsala "May", "Breaking hearts" a tento kousek textu: "Girls night out. Kissing the ring. Having a drink and doing anything High heels on the dash Breaking hearts and burning cash"
  • Madonna na Instagramu po setkání s Gaga a Katy na MET Gala: "Girls night out.. Kissing the Ring.. Finally! #metball" + "Looking to the Future!! So much fun last night! ❤️ #livingforlove @themetball"
  • Gaga na Instagramu: "Breaking hearts."
  • Katy Perry, která zveřejnila fotku jako první, k fotografii připsala, že "zítra" vydávají společný singl: " dropping our single tomorrow #stolethispicfromM #MONSTERCATREBELHEARTS"
  • Richard Jackson, choreograf Lady Gaga, nedávno na svůj Twitter napsal, že v květnu se pop music změní. No a aby toho nebylo málo, tak v únoru Madonna magazínu Rolling Stone prozradila, že není žádná pravda, že by Gaga nenáviděla, a prý má i plán, jak to světu dokáže!

"Myslím si, že [Lady Gaga] je velmi talentovaná zpěvačka a skladatelka. Byl to jen ten jeden problém a všichni samozřejmě hned běží a obrátí to do obrovského sporu, o kterém si upřímně myslím, že je opravdu nudný. A víte co? Už je mi to jedno. Tady je důvod: jednou o tom všichni sklapnou. Uvidíte! Mám plán."

Katy Perry vystoupila v největší aréně na světě!

9. května 2015 v 12:20 | Eliss

7.5.2015 vystoupila Katy Perry v Manile na Filipínách. V tomto městě se nachází největší aréna světa pro 35 000 lidí! Je úžasné, že přesně v tento den před rokem odstartoval první koncert The Prismatic World Tour.

This Is How We Do překonalo na VEVO 300 milionů shlédnutí!

5. května 2015 v 13:28 | Eliss

Poslední videoklip Katy Perry, který vyšel 31. července překonal na VEVO 300 000 000 shlédnutí! Je to 5. singl z alba PRISM. Videoklip režíroval Joel Kefali a produkovali Jason Colon, Danny Lockwood & Danielle Hinde. Text a oficiální videoklip k písničce pojednává o jednoduchém zvláštním stylu který připomíná šedesátá, sedmdesátá, osmdesátá a devadesátá léta. Jinak je to můj nejoblíbenější videoklip od Katy Perry spolu s Dark Horse!

Katy Perry s vlajkou pobouřila Čínu!

3. května 2015 v 22:06 | Eliss

Katy Perry vyvolala malou bouři mezi Čínou a Tchaj-wanem. Na svém koncertu v tchajwanské metropoli Tchaj-peji se totiž v úterý zahalila do národní vlajky ostrova. Jenže čínská vláda nezávislost této země neuznává a její komunistická cenzura nechala odstranit fotky Perry s vlajkou i z čínských sociálních sítí.

Katy Perry vystoupila v rámci svého Prismatic World Tour také v Tchaj-peji. Při jedné z písniček si zakryla své slunečnicové šaty a ramena tchajwanskou vlajkou. Pekingské úřady se ale domnívají, že se mohlo jednat o provokaci, za kterou stojí místní úřady.Kromě několika zemí většina států světa neuznává demokratický Tchaj-wan jako samostatný stát, přestože má svoji vládu, armádu, měnu či pasy, které všude platí. Hovoří se, včetně České republiky, pouze o "jedné Číně".Perry prý tento úzus porušila. Zda ale její gesto mělo jakýkoli politický podtext, není zatím jasné. Ona se k tomu nevyjádřila.

PS: Omlouvám se za původní článek o pobouření Číny. Překládala jsem ho sama a nebylo to přesné ale v něčem jsem pravdu měla. Katy pobouřila Čínu vlajkou ale i svými slunečnicovými šaty.

Zdroj: Reflex.cz

Katy je podle Billboardu 2. nejlépe placeným umělcem 2014!

2. května 2015 v 12:36 | Eliss

Magazín Billboard seřadil žebříček nejlépe placených umělců za rok 2014, podle různých zdrojů o jejich tržbách z koncertů, prodeje alb a singlů. Podle populárního magazínu Billboard, je Katy Perry druhým nejlépe placeným umělcem roku 2014 s 30 100 000 dolarů! Na prvním místě se umístila britsko-irská skupina One Direction. Katy je poslední dobou dost úspěšná, takže není divu, že se takhle krásně umístila. Gratuluji! Celý seznam umělců naleznete ZDE!

Dark Horse je nejprodávanější ženská píseň za rok 2014!

29. dubna 2015 v 18:01 | Eliss

Oficiální čísla Katy Perry a jejího megahitu Dark Horse s rapperem Juicy J naznačují tomu, že se stal Dark Horse nejprodávanější ženskou písní roku 2014! Po celém světě má celkově 13 200 000 tržeb. Katy Perry je také 9. nejprodávanější globální umělkyní, co se týče nahrávek od roku 2014. Gratuluji :) Katy teď slaví samé úspěchy!
 
 

Reklama