MEDIA NEWS

Instagram: Osobní fotografie za Červenec!

10. srpna 2015 v 13:03 | Eliss

Za tu dobu co jsem tady nebyla, Katy stihla spoustu věcí a přidala na Instagram i spoustu fotografií. Nyní vám přináším všechny fotky a k nim nějaké informace! :) Jinak se omlouvám ze velké zpoždění s články ale prostě o prázdninách nebyl čas. Pevně věřím, že až začne škola, se moje aktivita zlepší.

PKP255.jpgPKP256.jpgPKP257.jpgPKP258.jpgPKP259.jpg

1. Katy navštívila Řecko před 7 týdny a pořídila tam pár fotografií klasických řeckých staveb, vyfotila se v přístavu a také, jak už to u Katy bývá, si namalovala nehty na nohou do řeckého stylu. Katy si nehty neustále nějak předělává. Například v době vystoupení Super Bowlu měla nehty namalované ve stylu míčů. Je celkem ironické, že v době kdy tam Katy byla, jsem tam byla i já :')

PKP261~0.jpgPKP262.pngPKP263.pngPKP264~0.jpgPKP265~0.jpg

2. Na první fotce Katy popřála svému tatínkovi ke dni otců a připsala, že bohužel na fotce není ona, ale její sestra. Katy se také objevila na titulní stránce známého ekonomického magazínu Forbes, který se rozepsal i o dnešním exportu amerického popu. U fotky s koťaty, které mají značit "KatyCats", Katy poděkovala svým fanouškům za překonání rekordů ve sledovanosti ROAR a Dark Horse!

PKP266.pngPKP267.pngPKP268~0.jpgPKP269.pngPKP270.png

3. První fotka je z Vánoční kampaně pro řetězec s oblečením H&M, který pro nás Katy připravuje na Vánoce a kampaň se bude jmenovat "Happy and Merry". Na dalších fotografiích je Katy a Mariah Carey, s kterou se Katy kamarádí a Mariah se dokonce objevila i v jejím klipu k This Is How We Do. Jen tak mimochodem, Mariah prodala již 230 milionů kusů alb! Patří mezi jedny z nejúspěšnějších umělkyň! Katy také nyní propaguje svůj nový parfém "MAD Potion" a fotografie je konkrétně z akce v Magic Castle v Hollywoodu. Poslední fotografie je z přostředí, kde se natáčel Harry Potter a Katy k tomu připsala i vhodný komentář "Chickenwingguardingthemimosa ⚡️🔮⚡️".

PKP271.pngPKP272.pngPKP273~0.jpgPKP274.png

4. Katy se účastnila speciální akce Starkey Foundation's Annual Gala, kde vystupovala před bývalými prezidenty Georgem Bushem a Billem Clintonem. Také nafotila nový photoshoot pro módní magazín Vogue Japan. Další fotografie je z HARD Summer Music Festival 2015, který Katy navštívila se svými přáteli. A na úplně (zatím) poslední fotografii je s módním návrhářem Jeremy Scottem, kterému zároveň popřála i k narozeninám a poděkovala mu za jeho podporu ve všem co dělá.

Katy Perry oslavuje legalizaci GAY sňatků v USA!

27. června 2015 v 16:09 | Eliss

Dne 26. června 2015, US Nejvyšší soud rozhodl, že homosexuální sňatky budou nyní legální ve všech státech USA! Soud rozhodl v poměru 5:4, a tak osoby stejného pohlaví můžou uzavírat manželství v každém z 50 států Ameriky a nikdo jim toto jejich právo již nesmí odpírat. Lidé na celém území Států tento obrovský milník v historii USA dnes oslavují. Šťastná je samozřejmě také Katy Perry, která se s tím pochlubila i na Twitteru.

Katy Perry na Instagramu - Katy je šťastná!

25. května 2015 v 17:52 | Eliss

Katy Perry přidala na Instagram dvě nové fotografie. Na první je vůz, který má na své zadní části usmívajícího se smajlíka a Katy k fotce připsala, že vystihuje její aktuální náladu. Kdo ví, co Katy vykouzlilo úsměv na tváři. Co by jste řekli? Na další fotce je sladký barevný popcorn, k té Katy napsala "@tumblr".

Instagram: Sea-lfie Katy Perry ze Singapuru

15. května 2015 v 17:11 | Eliss

Katy 11.5. měla vystoupení v Singapuru a včera (14.5.) v Bangkoku! Na Instagram přidala několik fotografií z těchto krásných asijských měst. Na jedné jí škorpiona na místním trhu a na jiné zase dělá Sea-lfie. Vypadá to, že si zastávky po celém světě opravdu užívá. Včera jí zkončila asijská část a už ji čeká jen Jižní Amerika. 22. září bude její tour pokračovat v Peru!

Click to view full size imageClick to view full size imageClick to view full size imageClick to view full size image

Katy Perry na Instagramu - S motýlem v zahradě!

9. května 2015 v 12:31 | Eliss

Nedávno Katy Perry navštívila botanickou zahradu a vyfotila s krásným motýlem. K fotce na Instagramu připsala: I'm your butterfly. Sugar. Baby. Také přidala na Instagram ještě fotografii z The Prismatic World Tour kde se ohlíží za všemi koncerty, protože je to už rok od prvního kocertu. Odehrála 138 show pro 2 miliony lidí. Odehrála již Evropskou část, teď probíhá Asijská a čeká ji Severní Amerika! Pak také přidala ještě původní náčrt stage The Prismatic World Tour, který poslala svému managerovi.

Click to view full size imageClick to view full size imageClick to view full size image

Katy Perry na Instagramu - S Lady Gaga a Madonnou!

5. května 2015 v 13:18 | Eliss

Katy Perry se na módní události MET Gala, která se konala včera v New Yorku, setkala také s Madonnou a Lady Gaga! Tady je jejich společná fotografie. Madonna i Katy Perry už společnou fotku umístily na svůj Instagram. Madonna napsala, že políbila zásnubní prsten Gaga a Katy zase k fotce připsala, že už dnes vydávají společný singl - pravděpodobně se jedná o vtip. Já osobně jsem ráda ze tuhle selfie, protože boří všechny války mezi fanoušky těchto "queens". Mám je všechny tři moc ráda! Jinak před pořádáním události MET Gala Katy přidala na Instagram fotku jejich paruk a váhala kterou si vezme. Jednu z nich si vzala i 1. apríla a vyděsila spoustu fanoušků tím, že se ostříhala.

Katy Perry na Instagramu - V japonské zahradě

30. dubna 2015 v 17:19 | Eliss

Katy Perry včera přidala na Instagram ještě zpětně jednu fotku z Japonska! Vypadá to, že se Katy v Japonsku opravdu líbilo, protože odtud postovala spoustu fotografií. Na téhle fotce je v typické japonské zahradě, která je uspořádána podle buddhistického učení.

Předchozí příspěvky Katy Perry na Instagramu

Katy Perry na Instagramu - Poslední selfie z Japonska!

28. dubna 2015 v 13:58 | Eliss

Jak jistě už víte, Katy Perry se momentálně nachází v Tokyu, prakticky hlavním městě Japonska. Užívala si v něm trochu odpočinku a odehrála v něm dvě show! Můžete si všimnout, že Katy nosí roušky. Nebojte se, že by byla naše Queen nemocná. V Japonsku je to běžné a je to jakási móda. V Tokyu žije 13 milionů obyvatel a skládá se z několik částí. Katy odpočívala v centru a ještě se stihla vyfotit u pár aktrakcí. Například u Disney zámku a u akce v Taco Bell. Dnes ji čeká koncert na Taiwanu a tak bude muset Japonsko už opustit.

Katy Perry na Instagramu - Taco Bell boty z Tokya

27. dubna 2015 v 10:43 | Eliss

Katy Perry momentálně tráví mnoho času v Tokyu. Je to hlavní centrum Japonska s 13 miliony obyvatel. Katy prochází spoustu obchodů a Sushibarů se svými přáteli a kolegy. Jedním z úlovků jsou například boty, které vypadají jako Hamburger z Taco Bell. Je vidět, že si odpočinek v Tokyu Katy velice užívá a určitě se tam zase někdy vrátí! Mě samotnou fascinují její outfity, v tomto městě!

KATY PERRY ON INSTAGRAM - CUTE DOG ON CHAIR

23. dubna 2015 v 21:39 | Eliss

Katy Perry přidala na Instagram po dlouhé době novou fotku! Bohužel to není její selfie. Ale i tak je pěkná. Je to fotka pejska :)

KATY PERRY ON INSTAGRAM WITH FRIEND

14. dubna 2015 v 13:35 | Eliss

Katy před pár dny postovala na Instagram fotku s kamarádem z brandže, kde jí to mimochodem moc sluší. Fotografie získala půl milionu liků. Pak také sdílela své video, kde sedí v kuchyni a za zvuku písničky od Rihanny háže do vzduchu papírky. Katy má smysl pro humor :D Video můžete shlédnout ZDE.

KATY PERRY ON INSTAGRAM WITH SHARK WITH TRASH BIN

12. dubna 2015 v 12:47 | Eliss

Katy přidala na Instagram novou fotku s košem na odpadky, který vypadá jako žralok. Katy žraloky poslendí dobou prezentuje všude během své světové tour. Katy k fotce připsala že se snaží rozšířit "Shark komunitu". Fotografie je z festivalu Coachella, na které se Katy momentálně nachází.

KATY PERRY ON INSTAGRAM - MICKEY'S WATCH

10. dubna 2015 v 20:04 | Eliss

Katy včera přidala na Instagram fotku svých hodinek a připsala že kreslená postavička Mickey, kterou má na hodinkách je opravdu skvělá. Vybrala si opravdu pěkný módní doplněk! :)

KATY PERRY ON INSTAGRAM WITH LITTLE DOG!

7. dubna 2015 v 15:04 | Eliss

Katy přidala na Instagram novou fotku s pejskem, který je i na jejím pyžamu. S největší pravděpodobností toto pyžamo brzo můžete najít i na oficiálním e-shopu Katy Pery!

NEW PHOTO WITH KATY PERRY BY COVERGIRL!

5. dubna 2015 v 13:17 | Eliss

Značka CoverGirl přidala na svůj účet na Instagramu fotku Katy Perry jak skáče na posteli v růžovém pyžamu. Katy s touto značkou dlouhodobě spolupracuje. Myslíte že je to ústřižek z nové reklamy?!

NEW PICTURES ON INSTAGRAM WITH KATY!

29. března 2015 v 11:33 | Eliss

Na Instagramu se objevily dvě nové fotografie s Katy. Na první je se svojí tanečnicí z PWT a na druhé je Katy na své premiéře filmu o její tour. Taky Katy přidala na Instagram video z PWT s písničkou Birthday, kde jí dívka sedící na narozeninovém křesle zakřičí do videa, že jí nenávidí. Pak se ukázalo, že je to její asistentka a dělá si jen srandu! :D

Video na Instagramu

KATY PERRY IN ABBA MUSEUM!

22. března 2015 v 17:31 | Eliss

Katy přidala na Instagram další fotku a to z muzea švédské skupiny ABBA! Katy opravdu miluje muzea, je v nich velice často.

KATY PERRY ON ISNTAGRAM - IN MUSEUM

20. března 2015 v 17:06 | Eliss

Katy přidala další fotku z muzea umění. Katy muzea, jak to vypadá, miluje. Jsou pro ní velice inspirativní!

MOM KATY PERRY ON INSTAGRAM WITH NICKI MINAJ!

19. března 2015 v 20:13 | Eliss

Katy nedávno přidala na Instagram 3 nové fotky. Doporučuji si prohlédnout všechny, na konci vás možná něco opravdu překvapí! První je se známou rapperkou Nicki Minaj, která slaví úspěch se svým megahitem Anaconda. S Katy se spolu kamarádí už delší dobu. Uvidíme, jestli se za selfie neskrývá i něco víc. Ocenili by jste společný song?

KATY PERRY IN BERLIN - INSTAGRAM

16. března 2015 v 20:16 | Eliss

Katy sdílela na Instagramu video "hráče na sklenice s vodou". Vypadá to, že se jí v Berlíně opravdu líbí :)

KATY WITH PANDA BABY

10. března 2015 v 12:46 | Eliss

Katy přidala na Instagram novou fotku, opět s dítětem v kostýmu pandy!

KATY TALK ABOUT IWD ON TWITTER

9. března 2015 v 10:20 | Eliss

Včera byl Mezinárodní den žen a ani Katy se nevyhla statusu na toto téma!

KATY PERRY ON INSTAGRAM - 6.3.2015

8. března 2015 v 9:56 | Eliss
Katy Perry včera a předevčírem přidala na Instagram dvě fotky. Na první je ona sama jak si hřeje ruce nad ohněm a na druhé je dítě s pandím oblečkem :) Miluju Katyn Instagram!

@KATYPERRY SHARE AURORA'S VIDEO

5. března 2015 v 12:31 | Eliss

Katy před pár hodinami na Twitteru sdílela videoklip mladé 17 leté zpěvačky, která si říká Aurora. Katy připsala že jí dostává dnešní nová hudba a že ať se podíváme na tohoto andílka :) Mě osobně se tenhle styl taky moc líbí. Katy má opravdu dobrý vkus!

@KATY PERRY ON TWITTER - 2.3.2015

4. března 2015 v 11:32 | Eliss

Katy sdílela na Twitteru svůj žraločí obleček, který je nyní i k zakoupení v jejím oficiálním E-shopu. Já sama bych si ho klidně hned koupila, ale obávám se abych neměla problém s dopravou. Rozhodně je ten kostým povedený! Mohli jste ho i několikrát vidět na Katy :)
 
 

Reklama