BLOG

Nový 3. design od Keviho!

27. dubna 2015 v 11:25 | Eliss

Mockrát bych chtěla poděkovat Kevimu, za jeho skvělou práci. Je to už 3. layout který pro mě vyrobil zadarmo! Obdivuju jeho grafiku :) Vždycky se s ním skvěle komunikuje po mailu a designů se vždy nakonec dočkám. Řekla bych, že tento design miluju snad ještě víc, než ty předchozí! Celou noc dolaďuji ostatní věci v menu a odkazy, aby bylo vše prefektní. Je 2:00 ráno a já stále pracuji na blogu. Budu se více věnovat vzhledu blogu, protože nechci Keviho práci kazit. Jinak pár drobností jsem pozmněnila (nové ikonky affs, jiné odkazy, projekty Katy Perry v menu..). Snad se vám design líbí stejně tak moc, jako mě!

TŘÍDĚNÍ AFFS #2

16. března 2015 v 20:49 | Eliss

Nerada to dělám, ale musím nějaká affs vymazat. Důvod je takový, že nestíhám obíhat tolik Affs a šíleně mě to vyčerpává. Chci affs snížit na minimum, takže z původních 30, jich zbude 15. Ponechávám si blogy, ke kterým mám nějaký vztah a nebo o ně nechci rozhodně přijít. Je to sice trošku bolestivý rituál ale nedá se nic nedělat. Podle něčeho je vymazat musím. Nevadí mi, že budu mít nižší návštěvnost, ale prostě radši budu obíhat s větší radostí.

Jinak, nová affs zatím nenabírám, komentáře jsem uzavřela. Taky jste si mohli všimnout, že jsem nastavila starý design - líbí se mi víc, ikdyž ten nový je taky moc pěkný :) Tady jsou blogy, které si nechávám a které ne. Moc mě to mrzí :'(

Blogy, které si nechávám:
Blogy, s kterými se loučím:

3. NEW LAYOUT!

4. března 2015 v 12:57 | Eliss

Dnes ráno mi Kevi nastavil nový layout blogu! Přála jsem si něco tmavšího a elegantního. S fotkami jsem moc spokojená a Kevi odvedl skvělou práci. Sice byly menší problémy s nastavováním, ale už je vše, tak jak má být. Katy to moc sluší a web vypadá profesionálně. Přesně jak jsem vždycky chtěla! Jsem velice spokojená! Co vy? :)

JEDU NA SLOVENSKO - BLOG POZASTAVEN NA TÝDEN

20. února 2015 v 21:05 | Eliss

Ano, od zítra mám Jarní prázdniny a na týden jedu za babičkou na Slovensko, nebudu tam mít počítač, takže nebudu vydávat články. Proto blog pozastavuji na týden. Omlouvám se Affs za neobýhání. Až přijedu, blog zas bude pokračovat a přečtu si všechny vaše komentáře! :)

TŘÍDĚNÍ AFFS + VAŠE ZOBRAZENÍ LAYE

18. února 2015 v 19:38 | Eliss

Ahojte zlatíčka, dnes mám pro vás jeden blogový článek. A týká se toho, že jsem si všimla že některá Affs (naprosto malé procento) nefunguje tak jak by mělo a proto je smažu. Jinak mám v plánu udělat ikonky pro jednotlivé Affs ale to asi nechám až při příštím designu :) Vypisuji vám sem seznam těch, které mažu:

Caroline (adminka je na jiném blogu)
Doe (pozastavení asi na 100 let)
Anefis (neaktivita jak v obíhání, tak v článcích)

Problém číslo 2. je to, že někteří psali že se vám design blogu zobrazuje posunutý nebo nějak špatně nastavený. Mě samotné, na mém notebooku se design zobrazuje skvěle a i autor designu to tak má. Proto se chci zeptat, jestli se to některým z vás stále ještě zobrazuje špatně nastavené. Jinak mám pro vás novinku, že blog bude mít do konce jarních prázdnin nový kabátek, laděný do tmavších barev! Těšíte se na malou změnu? :)
A nakonec vám všem chci poděkovat za dokonalou návštěvnost! Ohromně jste se zlepšili a poslední dobou na blog chodí 80+ lidí denně! Někdy mi blog.cz píše že i 100+ denně! Je to pro mě významné číslo a moc vám za to děkuji! Jinak affs stále nabírám! :)

OMLOUVÁM SE ZA NEDÁVNOU NEAKTIVITU

5. února 2015 v 17:50 | Eliss

Omlouvám se vám za to, že jsem několik dní nic nepřidala, ale v mém osobním životě jsem měla plně nabitý program kvůli stěhování do nového většího bytu. Musím rodičům totiž pomáhat a navíc nám nefunguje zatím WiFina, takže jsem totálně odříznutá od internetu. Teď sem píšu články z městské knihovny, takže aspoň něco. Nevím na jak dlouho tohle omezení ještě bude ale doufám že nebudu muset pozastavit blog :( Obzvlášť, když je o Katy toho tolik nového! A omluvte mě Affs za neobýhání prosím. Držte mi prosím palce ať se situace zlepší.

PLEASE VISIT MY SECOND BLOG ABOUT LORDE!

24. ledna 2015 v 23:25 | Eliss

Omlouvám se, že přicházím s článkem, který se tak úplně netýká Katy Perry. Dnes jsem založila blog o zpěvačce Lorde. Je známá se svým hitem Royals a dá se říct že zpívá indie pop. Mám ji moc ráda, ikdyž vím že jí hodně lidí nemusí, protože neví jaká je doopravdy. Je to hrozně milá a talentovaná holka a akorát si bohužel znepřátelila některé fanouškovské základny, protože byla upřímná, co se týče názorů na jiné celebrity. Nenutím vás, ale budu ráda když si můj druhý blog uložíte do oblíbených a nebo ho navštívíte a zanecháte nějaký milý komentář. Od zítra začnu přidávat denně články s novinkami. Dá se říct že je to zatím jediný český blog o Lorde. Děkuju vám, vaše Eliss.

MARIONETE.BLOG.CZ

1000+ VISITORS ON KATY-PRISM.BLOG.CZ

19. ledna 2015 v 19:41 | Eliss

Děkuju vám! Ani jsem nečekala že překonáte 1000+ návštěv jen za měsíc! Jsem vám za to moc vděčná a nutí mě to pokračovat s blogem dál. Poslední dobou toho mám hodně a ne vždy mám sílu přidávat články a obíhat Affs, ale přísahám že se budu opravdu snažit:) Ještě jednou vám děkuji, vážně si toho vážím! Je to úžasné číslo!

NEW DESIGN!

11. ledna 2015 v 13:29 | Eliss

Konečně jsem se dočkala prvního designu na míru! :3 Vytvořil ho úžasný Kevi a moc mu za to děkuju. Určitě u něj ve Wardrobe zůstanu. Z designu jsem totálně mega nadšená, protože jsem se na něj těšila aspoň 2 týdny. Katy na něm vypadá úžasně a barvy i rozvržení je fantastické. Nechám si ho tu určitě co nejdéle. Je DOKONALÝ, děkuju ♥ A jak se líbí vám?

BUDE VŮBEC NĚKDY NOVÝ DESIGN BLOGU?

2. ledna 2015 v 14:57 | Eliss

Je mi moc líto, že se s vámi o to dělím ale musím vám říct něco, co mě už týden trápí. Jde o objednávku nového designu blogu. Objednala jsem si ho u 3 grafiků. 2 z nich se ozvali. Jeden z nich mi vyčetl, že má moc práce a že neví kdy mi ho udělá a řekl to stylem, že mě nemá zajímat kdy to bude... to jako vážně? Já čekala že to bude hotové tak do týdne a čekám na to už 14 dní. Druhý, se mi ozval taky a naštěstí už byl milejší a slíbil mi že mi ho udělá (nabral me totiž do Wardrobe). Byla jsem happy, jak dva grepy. Jenomže na to už taky nějakou chvilku čekám a mám pocit že se nového dessu nikdy nedočkám. Navíc na emaily mi vůbec neodpovídají, takže ani moc netuším jak na tom jsem. Na tomhle blogu mi zálěží ale znechucuje se mi blogování, když nefunguje všechno, tak jak má. Navíc Free designů s Katy moc není a já už vážně nevím co dělat. Protože bych chtěla, aby tenhle blog byl pěkný a podle mých představ... Neberte to milí grafici jako výčitku, ale spíš jako volání o pomoc, protože jsem z toho dost smutná a rozhozená.

UPDATE 3.1.2014: Grafik č.2 se mi ozval a napsal že nový layout by měl být do konce příštího týdne!:)

HAPPY NEW YEAR 2015!

31. prosince 2014 v 17:52 | Eliss

Za blog Katy-prism.blog.cz bych Vám chtěla popřát všechno nejlepší do nového roku. A aby byl ještě lepší, než tento. S blogem chci dál pokračovat a doufám že bude o Katy v novém roce zase hodně krásných novinek, o kterých vám budu moct napsat:) Užijte si Silvestr!

NEW PARFUM AND DREAM ABOUT KATY

27. prosince 2014 v 14:48 | Eliss
Jelikož dnes není žádná velká novinka o Katy, rozhodla jsem se Vám napsat něco z svého soukromí. Nedávno se mi zdál snad nejhezčí sen na světě. Byla jsem v tom snu faninka stojící u červeného koberce a Katy tam stála a dávala lidem autogramy. Pamatuju si že se hrozně moc usmívala a byla krásná. Přišla jsem k ní a objala mě a usmála se na mě nejhezčím úsměvem jaký jsem kdy viděla. Pak jsem jí anglicky řekla "I love you" a ona se zase usmála. Když jsem se probudila, bylo mi líto že to nebyla skutečnost. Ale sen to byl i tak pěkný a jsem za něj ráda.

Další smutnou zprávou z osobního života je že nepůjdu tento rok na Katyn koncert v Praze, ikdyž v ní bydlím. Táta nemá peníze na rozdávání a musí zaplatit něco za auto, takže mě na koncert nevezme. Je mi to moc líto, protože jsem se na Katy těšila :( Budu muset počkat do jindy.

A teď k té milejší zprávě! K Vánocům jsem dostala dvě voňavky a jedna z nich byla modrá Killer Queen od Katy Perry! Byla jsem tak našdšená když jsem jí rozbalila pod stromečkem. Teď se s ní voním každý den a je úžasný pocit vonět jako Katy :D Cítím se jak kdyby byla stále se mnou :)
Snad jsem vás moc neunudila ale chtěla jsem se s vámi o to podělit. Chtěli by jste další podobné zápisky z mého života (jen ohledně Katy)? :)

NEW LAYOUT OF THIS BLOG?

25. prosince 2014 v 17:44 | Eliss

Vypadá to, že s trouchou štěstí tak za týden bude mít tenhle blog nový kabátek :) Zapsala jsem se totiž do projektu pro nově založené blogy, kterým blogerka Chloé dělá zdarma layouty. Tento blog funguje necelý měsíc, takže splňuje podmínky. Kvůli tomu, že následující lay bude mít i menu, tak jsem ho už musela upravit teď. Je to trochu nezvyk ale aspoň je to přehlednější. Jste zvědaví, jak bude lay vypadat? :3

Merry Christmas!

25. prosince 2014 v 12:14 | Eliss

Přeji Vám Veselé Vánoce a hodně dárečků za tento český blog o Katy Perry! :)

Hledám AFFS

9. prosince 2014 v 17:25 | Eliss

Blog byl založen 9.12.2014 se zaměřením na Katy Perry. Adminkou jsem já, říkám si Eliss. Ráda bych ho co nejvíce rozběhla a proslavila. Založen byl proto, že na českém webu už není žádný fungující blog o téhle dokonalé zpěvačce. Hledám nějaká affs, která by blog pravidelně navštěvovala a já je. Budu ráda když se zapíšete :) Blog spustím během pár dní. Vaše Eliss

• Jméno
• Adresa blogu
• Zaměření
• Budeš mě navštěvovat pravidelně?

LIST OF AFFILIATES

9. prosince 2014 v 16:50 | Eliss


 
 

Reklama