Instagram: Osobní fotografie za Červenec!

10. srpna 2015 v 13:03 | Eliss |  MEDIA NEWS

Za tu dobu co jsem tady nebyla, Katy stihla spoustu věcí a přidala na Instagram i spoustu fotografií. Nyní vám přináším všechny fotky a k nim nějaké informace! :) Jinak se omlouvám ze velké zpoždění s články ale prostě o prázdninách nebyl čas. Pevně věřím, že až začne škola, se moje aktivita zlepší.

PKP255.jpgPKP256.jpgPKP257.jpgPKP258.jpgPKP259.jpg

1. Katy navštívila Řecko před 7 týdny a pořídila tam pár fotografií klasických řeckých staveb, vyfotila se v přístavu a také, jak už to u Katy bývá, si namalovala nehty na nohou do řeckého stylu. Katy si nehty neustále nějak předělává. Například v době vystoupení Super Bowlu měla nehty namalované ve stylu míčů. Je celkem ironické, že v době kdy tam Katy byla, jsem tam byla i já :')

PKP261~0.jpgPKP262.pngPKP263.pngPKP264~0.jpgPKP265~0.jpg

2. Na první fotce Katy popřála svému tatínkovi ke dni otců a připsala, že bohužel na fotce není ona, ale její sestra. Katy se také objevila na titulní stránce známého ekonomického magazínu Forbes, který se rozepsal i o dnešním exportu amerického popu. U fotky s koťaty, které mají značit "KatyCats", Katy poděkovala svým fanouškům za překonání rekordů ve sledovanosti ROAR a Dark Horse!

PKP266.pngPKP267.pngPKP268~0.jpgPKP269.pngPKP270.png

3. První fotka je z Vánoční kampaně pro řetězec s oblečením H&M, který pro nás Katy připravuje na Vánoce a kampaň se bude jmenovat "Happy and Merry". Na dalších fotografiích je Katy a Mariah Carey, s kterou se Katy kamarádí a Mariah se dokonce objevila i v jejím klipu k This Is How We Do. Jen tak mimochodem, Mariah prodala již 230 milionů kusů alb! Patří mezi jedny z nejúspěšnějších umělkyň! Katy také nyní propaguje svůj nový parfém "MAD Potion" a fotografie je konkrétně z akce v Magic Castle v Hollywoodu. Poslední fotografie je z přostředí, kde se natáčel Harry Potter a Katy k tomu připsala i vhodný komentář "Chickenwingguardingthemimosa ⚡️🔮⚡️".

PKP271.pngPKP272.pngPKP273~0.jpgPKP274.png

4. Katy se účastnila speciální akce Starkey Foundation's Annual Gala, kde vystupovala před bývalými prezidenty Georgem Bushem a Billem Clintonem. Také nafotila nový photoshoot pro módní magazín Vogue Japan. Další fotografie je z HARD Summer Music Festival 2015, který Katy navštívila se svými přáteli. A na úplně (zatím) poslední fotografii je s módním návrhářem Jeremy Scottem, kterému zároveň popřála i k narozeninám a poděkovala mu za jeho podporu ve všem co dělá.
 


Komentáře

1 Ivet Ivet | E-mail | Web | 16. srpna 2015 v 18:07 | Reagovat

Jsem ráda, že jsi zpět i se svými články. Katy to na fotkách nesmírně sluší. Hlavně na těch fotkách z Řecka. Jde vidět, že si to tam užila.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama