Květen 2015

Last Friday Night brzy překoná 500 milionů shlédnutí!

29. května 2015 v 14:26 | Eliss |  NEWS

Už zbývá necelých 8 milionů k překoná hranice 500 milionů shlédnutí klipu Last Friday Night, z roku 2011! Tak mu pomozte, pokud jste ho ještě neviděli. Song pochází z alba Teenage Dream a získal cenu MTV Video Music Award za nejlepší popový videoklip a Teen Choice Award za píseň léta.

Katy vydá na podzim novou voňavku!

29. května 2015 v 14:21 | Eliss |  NEWS

Už tento podzim nás čeká překvapení v podobě nové voňavky Katy Perry! Je to už 3. v pořadí a dostala název Mad Potion. Bude k dostaní v 15 ml nebo v 30 ml. V balení si můžete dokoupit i deodorant, sprchový gel a mléko. Tady jsou předběžné fotografie výrobku!


Nová fotografie ze zákulisí reklamy pro Toyota Yaris!

29. května 2015 v 14:14 | Eliss |  PHOTOGALLERY

Objevila se fotografie ze zákulisí reklamy pro Toyotu Yaris s Katy Perry! Taky se objevila na Instagramu fotografie z jedné noci na Thaiwanu, během The Prismatic World Tour pro Asijskou část! Katy ochutnala spoustu pochoutek místní kuchyně a podívala se i na Thaiské tanečníky.


Fotogalerie: Katy Perry opouští letiště v LA!

25. května 2015 v 18:11 | Eliss |  PHOTOGALLERY

Před 10 dny (15. května) byla Katy zachycena na fotkách při svém odchodu z letiště v Los Angeles. Měla Adidas teplákovou soupravu, kterou velice často nosívá při cestování. Bohužel si kvůli bleskům z fotoaparátů držela polštář u obličeje. Tady je pár fotografií!

PKP004~69.jpgPKP007~53.jpgPKP010~47.jpgPKP012~41.jpgPKP041~13.jpg

Prismatic film bude streamován na Netflixu!

25. května 2015 v 18:04 | Eliss |  NEWS

The Prismatic World Tour film bude možné sledovat na "Amazon Prime Instant Video Movie" a na Netflixu 26. června 2015! Netflix je americký poskytovatel streamovaných médií na vyžádání pro diváky v Severní a části Jižní Ameriky, Karibiku a v části Evropy. Film už byl odvysílán i na americké stanici EPIX a je už i možné ho stáhnout na internetu. Ale kdo o vysílání přišel nebo nechce stahovat na černo, tak si může počkat na online vysílání na těchto stránkách.

Katy Perry slaví krásná čísla na Twitteru i na Instagramu!

25. května 2015 v 17:59 | Eliss |  NEWS

Katy Perry je jedna z nejsledovanějších osobností na tomto světě, co se týče sociálních sítí. Na Twitteru nedávno přesáhla krásné velké číslo 70 milionů followers a na Instagramu 20 milionů followers! Jsou to fantastická čísla, gratuluji.

Katy Perry na Instagramu - Katy je šťastná!

25. května 2015 v 17:52 | Eliss |  MEDIA NEWS

Katy Perry přidala na Instagram dvě nové fotografie. Na první je vůz, který má na své zadní části usmívajícího se smajlíka a Katy k fotce připsala, že vystihuje její aktuální náladu. Kdo ví, co Katy vykouzlilo úsměv na tváři. Co by jste řekli? Na další fotce je sladký barevný popcorn, k té Katy napsala "@tumblr".


Katy Perry vydá nové album už v roce 2016!

25. května 2015 v 17:40 | Eliss |  PHOTOGALLERY

Manažer Katy Perry, Steven Jensen, naznačil že chce Katy Perry vydat nové album již brzy! Na hudební konferenci v Singapuru řekl, že Katy plánuje vydat své další album do roku 2016! Je to mnohem dříve než se očekávalo. Jediným problémem je to, že The Prismatic World Tour je naplánováno až do října 2015, takže bude muset Katy opravdu zapracovat, aby stihla nahrát celé album do nového roku. Ale Katy v jednom rozhovoru zmínila, že ráda pracuje bez přestávky, protože ráda tvoří nové věci v určitém okamžiku, který člověk už nevrátí. Uvidíme jestli opravdu Katy vydá nové album tak brzy a jestli se tam náhodou neobjeví i spekulované duety s Madonnou, Lady Gaga nebo Rihannou! Rozhodně se máme na co těšit.

Nové fotografie pro Toyota Yaris!

25. května 2015 v 17:30 | Eliss |  PHOTOGALLERY

Objevily se další fotografie z kampaně pro automiblovou značku Toyota. Katy v ní propraguje model auta Yaris.


Na Broadwayi se bude oslavovat práce Katy Perry a Lady Gaga!

20. května 2015 v 10:49 | Eliss |  NEWS

Dnes bylo oznámeno, že v rámci divadelního programu Broadway Loves budou uvedena dvě speciální vystoupení, která budou věnována zpěvačkám Katy Perry a Lady Gaga. Vystoupení se budou konat 13. 7. a 27. 7. 2015. S obdobným nápadem před časem přišli tvůrci seriálového hitu "Glee", kteří celou jednu epizodu "A Katy OR A Gaga" postavili na písních Katy Perry a Lady Gaga, a také využili podobné kostýmy a rekvizity, které obě zpěvačky vystihovaly. Série vystoupení, která se budou konat v 54 Below na Manhattanu, nabídne ty největší hity a fanoušky oblíbené songy obou zpěvaček. Vybrané skladby zazpívají ti nejlepší účinkující Broawaye.

Show Broadway Loves Katy Perry bude režírovat Benjamin Rauhala a zahraje si v ní a zazpívá více než 15 herců, kteří zářili například v Newsies, Spring Awakening, Wicked, Godspell, nebo The Book Of Mormon. Účinkující budou zpívat například hity "Firework," "Last Friday Night," "Roar", nebo "Waking Up In Vegas."

V případě Lady Gaga bude program Broadway Loves Lady Gaga. Bude ho režírovat Philip Romano a klasické hity, jako je "Telephone," "Poker Face" nebo "Paparazzi," zazpívají účinkující z úspěšných muzikálů Wicked, Hairspray, Matilda The Musical a Heathers. Show s písněmi Lady Gaga se odehraje 27. července 2015.

Zdroj: Ladygaga.blog.cz